top of page
121.jpg

Autorska pracownia projektowania wnętrz prowadzona przez Joannę Borkowską, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Pracownia powstała w 2017 roku i od tego czasu zrealizowała ok. 80 projektów indywidualnych, przestrzeni prywatnych oraz publicznych.

Dzięki zamiłowaniu do malarstwa, grafiki oraz scenografii stara się tworzyć koncepty patrząc na przestrzeń jako na kompozycje wizualne. Największą inspirację do tworzenia czerpie z obserwacji natury, którą sukcesywnie stara się przemycać w swoich projektach. 

MA concept studio

4.png

Historia

Idea

Architektka w swoich pracach największa wagę przykłada do projektowania holistycznego, które w jej odczuciu łączy obserwację, rozmowę oraz relację z artystyczną i kreatywną wizją twórczą. Jej wnętrza przede wszystkim mają być funkcjonalną odpowiedzią na potrzeby ich użytkowników, ubrane w estetyczne i indywidualne preferencję.

Dzięki zamiłowaniu do malarstwa, grafiki oraz scenografii stara się tworzyć koncepty patrząc na przestrzeń jako na kompozycje wizualne. Największą inspirację do tworzenia czerpie z obserwacji natury, którą sukcesywnie stara się przemycać w swoich projektach.

 

Budowanie relacji z klientem, zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań. Empatia oraz umiejętność wczucia się w jego sytuacje i potrzeby to nieodłączna część pracy.

Myśl przewodnia

Koncept. To połączenie wywiadu i preferencji klienta z myślą architekta. Staram się wyciągnąć esencje z oczekiwań oraz marzeń moich klientów  i połączyć ją w spójny koncept wizualny zgodny z moją,
ale również ich estetyką.   

Inspiracja. Kreowanie przestrzeni zaczyna się w mojej głowie, cały proces zaczynam od poszukiwań. Inspiracja jest wszędzie, wszystko, zależy od uważności z jaką postrzegasz świat. 

Kolaboracja. Jesteśmy otwarci na wszystkie nowe kreatywne wyzwania oraz współpracę. 

Kreacja. Dbamy o nasze projekty na każdym etapie projektowania. 

Zespół

Joanna Borkowska / Kreatywna głowa i myśl pracowni  Ma concept. / Architekt wnętrz / scenograf i kostiumograf. 

Filip Borkowski / Graficzne ręce pracowni Ma concept. / Grafik 2D / Grafik 3D / Motion Designer 

Usługi

Projektowanie wnętrz

Kompleksowe projektowanie wnętrz to  przestrzeń dla Nas do dialogu oraz poszukiwań. Wiemy jak duże znaczenie ma wpływ otoczenia na samopoczucie. dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie tworząc unikatowy projekt dopasowany do jego potrzeb. 

W oparciu o nasze doświadczenie oraz w zgodzie z naszą estetyką.

Grafika

Grafika to pierwszy etap projektowania wnętrz, to właśnie poprzez kompozycje wizualne tworzymy koncept, na którym budujemy cały projekt. 

Wizualizacje

Tworzymy foto realistyczne wizualizacje

z naciskiem na odwzorowanie klimatu,

tekstur oraz materiałów tak, żeby efekt końcowy był dokładnie taki sam jak w rzeczywistości.

Koncept Art

Nasza pracownia zajmuję się również tworzeniem koncepcji artystycznych dla abstrakcyjnych przestrzeni komercyjnych oraz dla wnętrz publicznych. Przestrzenie dla VR oraz kompozycje wirtualnych przestrzeni dla Mera verse.

Contact

Identyfikacja wizualna

Tworzenie identyfikacji wizualnej to idealna przestrzeń dla Nas, żeby połączyć projekt wnętrza z jego oprawa graficzną. Dzięki kompleksowemu podejściu nasze projekty są spójne pod każdym względem.

Animacje

Animacje 3D tworzone przez naszego grafika to usługa, która jest idealna dla klientów komercyjnych, którzy potrzebują realistycznego efektu marketingowego.

Press

bottom of page